Projekt Fajne Życie

Przywróć ciało i umysł do równowagi i poczuj wewnętrzną siłę.

Administratorem danych jest Creative Education & Business Kamil Kondziołka, Hlonda 10D/65, 02-972 Warszawa. Polityka prywatności

Ty również tak masz?

częste zmęczenie i poczucia przytłoczenia?
problemy z zasypianiem, wybudzanie w nocy, bezsenność?
brak energii i ociężałość?
lęki, niepokój, ataki paniki?
brak pewności siebie, brak sensu i spełnienia w życiu?
problemy trawienne
trudności w koncentracji
poczucie utknięcia w miejscu
problemy zw. z układem odpornościowym oraz hormonami
nadmiar myśli i zamartwianie się
trudności w radzeniu sobie z napływającymi emocjami, takimi jak złość, strach

Nic dziwnego, nasze organizmy są ciągle w stanie podwyższonego stresu co powoduje rozregulowanie układu nerwowego.

Dlatego właśnie stworzyliśmy

Projekt Fajne Życie

Kurs online z dostępem do społeczności, spotkań, konsultacji, gotowych protokołów i wspólnych wyzwań.

ureguluj swój układ nerwowy
zacznij żyć pełnią zdrowia
pozbądź się dolegliwości
poczuj energię i wiarę w siebie
zwiększ produktywność
uwolnij się od ograniczających przekonań
odzyskaj kontrolę nad tym jak czujesz się fizycznie i psychicznie
regeneruj się jak nigdy dotąd
naucz swoje ciało i umysł zasypiać i głęboko odpoczywać

Cześć!

Z tej strony Aggie i Kamil. Prawdopodobnie znamy się już z podcastów, a jeśli jeszcze się nie znamy, tym bardziej zapraszamy Cię w podróż do fajnego życia.

W kursie #PFŻ Projekt Fajne Życie przedstawiamy rezultaty naszych ponad 10-letnich poszukiwań drogi do zdrowia i dobrego samopoczucia. 

Zgłębialiśmy techniki psychologiczne, NLP (programowanie neurolingwistyczne), neurobiologię, Ajurwedę, tradycyjną Medycynę Chińską, metodę oddechową Buteyko, pranayamę, Jogę Nidrę, techniki medytacyjne oraz relaksacyjne, autohipnozę i doszliśmy do wniosku, do którego również dochodzą setki badań naukowych, które również przytaczamy - wszystko jest ze sobą powiązane, a ciało i psychika tworzą jedność, nie są oddzielnymi bytami.


Osiąganie dobrostanu, również mentalnego to holistyczny proces i zaczyna się od podstawowego elementu - oddechu i ciała. Paradoksalnie, nie jest to nic nowego w świetle mającej kilka tysięcy lat Ajurwedy, z której osiągnięć również skorzystasz podczas kursu.

Dokonaliśmy więc syntezy najskuteczniejszych i najszybciej działających technik przywracających ciało do równowagi. 

Dzięki temu możesz działać, pracować, kreować i cieszyć się z fajnego życia.

Jak będziemy pracować w Projekcie Fajne Życie?

RUN, NSDR+ i techniki oddechowe

W kursie za pomocą zaawansowanych protokołów NSDR (Non-Sleep Deep Rest, Joga Nidra, zwana rownież jogą snu) i technik oddechowych wykonamy reset układu nerwowego (RUN), wejdziemy w stan naturalnych zasobów samouzdrawiania, autoregulacji ciała i umysłu.

Poczujesz energię do działania i życia, a Twój sen pozwoli Ci na właściwą regenerację, dzięki czemun otworzą się możliwości do rozwoju.

Trening mentalny

Poznasz siebie, zgłębisz swoje reakcje, nawyki, emocje i ich przyczyny i zmienisz swoje przekonania na ważne dla Ciebie tematy dzięki czemu wejdziesz w nową jakość życia, odkrywając swoją głęboką moc.

Zbudujesz swoją produktywność, odzyskasz czas, nauczysz się stawiać cele i je realizować w sposób dający Ci przyjemność i spełnienie.

Wiedza i protokoły #PFŻ do wdrożenia 

Zdobędziesz wiedzę na temat zasad funkcjonowania ciała i umysłu. Poznasz techniki praktykowane od tysięcy lat w Ajurwedzie i potwierdzone w ostatnich latach metodami naukowymi.

Wraz z wiedzą teoretyczną otrzymasz protokoły i zalecenia, które dopasujesz do swojego życia.

Konsultacje online z Aggie i Kamilem

Pomoc w ustaleniu właściwego celu, pomoc w zdiagnozowaniu utartych przekonań i schematów, zadanie pytań, które mogą zmienić paradygmat Twojego myślenia, dodatkowe wskazówki i odpowiedzi na pytania, które pojawią się w procesie. Konsultacje grupowe odbywają się raz w miesiącu w godzinach poranych w dni powszednie, trwają 60-120 minut. Konsultacje pisemne są dostępne stale na społeczności.

Dostęp do społeczności online kursu #PFŻ

Staniesz się częścią społeczności, która ma ten sam cel i takie same wyzwania. Mówiliśmy o tym w kilku podcastach powołując się na wieloletnie badania - jedną z bardzo ważnych praktyk utrzymujących nas w witalności jest otaczanie się wspierającymi ludźmi, dlatego w #PFŻ nie będzie inaczej. Pytanie tylko gdzie znaleźć osoby, które są zainteresowane tym co Ty i chcą się rozwijać, z którymi można otwarcie pogadać! W #PFŻ uzyskujesz dostęp do dedykowanej społeczności tylko dla uczestników kursu Projekt Fajne Życie i możesz łatwo znaleźć ludzi,  z którymi razem możecie wykonywać zadania, wzajemnie się wspierać i budować relacje.

Wspólne wyzwania

Nawet mając całą wiedzę świata, nie sprawi to, że poczujesz się lepiej i zmienisz swoje życie. Tylko działanie i wykonanie praktyk zaowocuje pięknymi i długofalowymi zmianami. Jak tego dokonać, przy natłoku obowiązków, braku czasu i braku energii? Ten kurs ma właśnie to zmienić, nasze życie ma wyglądać fajnie, dlatego nie zostajesz sam z zadaniami. Praktyki wykonujemy razem w formie wyzwań krok-po-kroku. 

Kurs #PFŻ jest dla Ciebie

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest przestrzeń na zmiany na lepsze, przywrócenie zdrowia, pewności siebie i własnej skuteczności w życiu

Nasze podcasty wniosły już wiele zmian u setek osób.
W kursie wejdziemy na zupełnie inny poziom wtajemniczenia!

Ponad 90+ tysięcy pobrań, dziękujemy!

Projekt Fajne Życie

Zostaw e-mail i bądź na bieżąco, gdy otworzymy zapisy.


Creative Education & Business
Kamil Kondziołka
ul. Hlonda 10D/65
02-972 Warszawa
VAT UE PL6842375376

© Copyright Wagarowicze.pl

v

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

ZOSTAW SWÓJ EMAIL

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Podaj Twój e-mail

Na podany poniżej e-mail odpowiemy na Twoją aplikację i prześlemy szczegóły dotyczące uczestnictwa.

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­mywa­nia new­slet­tera Vagaru i in­for­ma­cji han­dlowych o kursach językowych

Podanie nr telefonu jest opcjonalne. Jeśli zostawisz swój numer telefonu, wyrażasz zgodę na to, że kilka razy w roku napiszemy do Ciebie o najlepszych promocjach i wydarzeniach społeczności Vagaru. Twój nr telefonu nie będzie przekazywany do innych podmiotów.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

Jeśli chcesz poznać możliwości nauki dla Ciebie bez konieczności wyrażania zgody na newsletter napisz do nas wiadomość na yourfriends@vagaru.com

Twoje dane będą przetwarzane przez Eltee Group Agnieszka Biały z siedzibą w Warszawie, zgodnie z polityką prywatności.

Close